Bc. Antonín Baudyš
Funkce:
Lídr kandidátky Olomouckého kraje
Osobní motto:
„Největším blahem je vědomí, že jsem součástí celku.“

Životopis

Jmenuji se Antonín Baudyš, jsem tatínkem tří dětí, žiji v druhém vztahu. Studoval jsem teologii, filozofii a religionistiku ve třech zemích, od roku 1996 se však věnuji profesionálně astrologii. Vždy mne bavila publicistika, v minulosti jsem patřil k nejčtenějším blogerům, natáčím videa na youtube a po cenzorských zásazích i na nastub.cz.

Proč jsem se rozhodl kandidovat?

Do hnutí CESTA jsem se přidal, poněvadž mi nevyhovuje žít s pocitem, že vůči celé společenské situaci stojím pasivní anebo sám. Z toho však logicky vyplývá Cestě pomáhat a právě kandidatura je důležitá forma pomoci. Kandidoval jsem do evropských i senátních voleb, sbíral zkušenosti a připravoval se na budoucí výsledky. Posíláme silný signál veřejnosti, že jsme jako hnutí vyzráli a naše angažmá myslíme vážně.

A proč za PRAMENY?

Prameny spojily sedm proudů napříč republikou, jsou důkazem toho, že spolupráce je možná a právě hnutí CESTA je Pramenů iniciátorem a hlavním tělesem. V Cestě věříme ve spolupráci a milujeme, když si lidé důvěřují a pomáhají.

Čeho bych chtěl jako poslanec dosáhnout

Dlouhodobě mi vadí, že se v Evropském unii a tím pádem ani v naší zemi neříká pravda. Z toho vyplývá atmosféra šedi, průměru a strachu, tvořivost je umrtvělá, lidé se bojí si něco myslet či něco dělat. Pamatuji si toto dobře z dob socialismu a jsem odhodlaný napomoci tento příšerný trend změnit. Činnost poslance by zesílila a nasvítila to, co dělám a říkám uplynulých dvacet let.

Osobní vzkaz

Nenechávejte se očkovat. Buďte stateční a trpěliví. Kovidismus mnohé vezme, ale jiné dobré věci v reakci na něj zase vzniknou. Spojujme se a dělejme to nejlepší, co umíme. Ve hře je více, než myslíte.