Zdeněk Sedláček
Funkce:
Lídr kandidátky Kraje Vysočina
Osobní motto:
„Postavme se na odpor nastupující totalitě.“

Do těchto voleb jsem se rozhodl vstoupit, protože jsem již nemohl snášet nastupující totalitu, která se salámovou metodou šíří již od roku 2004.

Jsem živnostník od roku 1994, mám rodinu a spoustu životních zkušeností na to, abych poznal, co je a není pro náš národ důležité.

Je nás hodně, kteří jsme prožívali rok 1989 s velkou nadějí a nadšením. Svoboda, kterou jsme získali, se začala po roce 2004 vytrácet množstvím zákazů, příkazů a nesmyslných nařízení.

Ukázalo se, že tato parlamentní demokracie je absolutně nefunkční, a politici nejsou za nic zodpovědní, což nám koronavirová krize velmi jasně ukázala.

Současná politická garnitura, vláda i opozice, nenabízí nic pozitivního pro naše občany, a proto je na čase ji nahradit novým systémem, a především změnit styl politiky a upřednostnit spolupráci místo boje. Ochránit tradiční rodinu, a hlavně naše děti před nezodpovědnými politiky, kteří prosazují pokusy na dětech experimentálními genetickými vakcínami.

Hnutí Prameny je dle mého názoru projekt, který má smysl podporovat, jeho potenciál pro budoucnost je obrovský a pomůže nám prosadit pro náš národ to nejlepší. I proto jsem se rozhodl kandidovat právě za Prameny.